אודות

ה.ל.ב – הדרך לעתיד בטוח

חזון הסוכנות – לעזור לכמה שיותר אנשים ומשפחות להגשים את החלומות שלהם ברמה הכלכלית וליצר להם עתיד בטוח בעזרת רווחה כלכלית ועצמאות כלכלית  ככל שניתן .

מייסד החברה אלון מזרחי ,

לפני שאציג את עצמי אתן רקע מה הכוונה בחזון החברה .
  • כמה מאיתנו מרגישים שהם לא מרוצים ממצבם הכלכלי הנוכחי ?
  • כמה מאיתנו יש חלומות שאנחנו מבלים עם המשפחה שלנו ללא דאגות ושיש לנו כל מה שאנחנו רוצים וצריכים ,יכולים לעזור ולממן לילדנו את העתיד שלהם לימודים / חתונה / דירה ?
  • כמה מאיתנו מהרהרים בעתיד שלנו לעת פרישה כיצד אנחנו חיים בביטחון כלכלי ויש לנו זמן לשחק עם הנכדים , לבלות , לטייל בעולם ולעזור כלכלית בעת הצורך לילדים שלנו שיהיה להם יותר קל ?
כיום המושג הצלחה ועושר נתפס ביידי רבים שמי שמצליח זה פוקס ומי שעשיר או שנולד למשפחה עשירה או שהוא גנב, הרי איך יתכן שבעולם מורכב שרמת החיים והצריכה המשפחתית גדלה יכול אדם מהישוב ללא אמצעים ועזרה מאחרים להצליח ?
אז זהוא שכולם יכולים רק שרובינו לא יודעים איך !
אלון מזרחי

95% מהאנשים כל בוקר שואלים את עצמם מה יש לי להשיג היום , 

5% שואלים את עצמם מה אני הולך להשיג היום .


אז מה ההבדל בין הרוב לבין אותם 5% ?

שלאותם 5% יש תוכנית ברורה ומטרות להשיג ול 95% מהאוכלוסיה חיים את היום ונותנים לחיים לנהל אותם במקום שהם ינהלו את החיים של עצמם .
אך האם זה מספיק רק לרשום תוכנית ?

אתן דוגמא :
אדם שמן כל פעם מבטיח לעצמו שמחר הוא מתחיל דיאטה ולמחרת מה קורה ? לא קורה . ככה זה חוזר על עצמו כל פעם הוא מבטיח לעצמו שהוא מתחיל להרזות מחר ,אחרי החגים וכל מיני תירוצים אחרים ולא קורה דבר . מה שכן קורה שהמוח שלנו יודע ומודע שהכוונה איננה רצינית וגם הוא יודע שאין אמת ורצון אמיתי באמירות הללו והוא מפסיק ( התת מודע שלנו ) להאמין לנו .
כדי שאדם שמן יוכל להרזות עליו לשנות את ההרגלים שלו וזה צריך לקרות עכשיו בלי המתנות ודחייה למועד מאוחר יותר .
כך גם בתחום הכלכלי הזמן לטפל הינו עכשיו וכל דחייה תרחיק את היכולת לבצע שינוי ולהגשים את החלומות שלנו 


קצת על עצמי

בעל רישיון מורשה בתחום הפנסיוני משנת 2000 .
בתחילת דרכי עבדתי כסוכן עצמאי עד לשנת 2004 שהחלטתי להעשיר ידע בתחום ומבחינתי בתי הספר הטובים ביותר הינם סוכנות הסדר גדולות שם יש הכשרה ולימוד וכמובן מפגש עם מאות לקוחות בשנה מכל הסוגים .
בין השנים 2004 ועד אמצע 2011 עבדתי בסוכנויות "תמורה" ומבטח סימון " בתחילה כמנהל תיק ובהמשך מנהל סוכנים ומטפל בלקוחות VIP חלק מהחברות שהיו תחת טיפולי
  • חברת החדשות .
  • קסלמן וקסלמן רואי חשבון .
  • BDI דירוג אשראי
במהלך 2011 יצאתי שוב לעצמאות ופתחתי סוכנות בוטיק ללקוחות שמחפשים את הסוכן האישי במלא מובן המילה זה שתמיד לשירותם מקצועי ורואה את צרכי הלקוח והתמונה הגדולה  
אני לוקח את החיים שלך ושל משפחתך ברצינות רבה .

בעבר נהגתי לומר שיש לי עבודה , בחלוף מס' שנים נהגתי לומר  שיש לי קריירה עם השנים הגעתי להבנה שהעיסוק שלי הינה שליחות והיכולת להשפיע על חייו של הפרט / המשפחה. זאת השליחות שלי .

היעוד שלי לעזור לכם לקבל שליטה על החיים שלכם מהר ככל שניתן ולדאוג לעתיד בטוח לעת פרישה , לעזור לכם לממש את החלומות שלכם והתשוקות במהירות ועוצמה שטרם הכרתם  ,תוך תכנון מוקפד על ההווה והעתיד שלך ושל משפחתך.

אני כאן בכדי שאוכל להעניק לכם את הידע שרכשתי .

לי זה לקח מעל ל - 40 שנה להגיע לתובנות הנ"ל , חלק משמעותי מכך נבע כתוצאה מאירוע טראומטי שהשפיע עלי ועל משפחתי ( אשתי ו 2 ילדי ) בעקבותאסון ורסאי "ביום שהתקרה קרסה ומצאנו את עצמנו זרוקים פצועים על תל עפר וגופות מסביב אז הבנתי שקבלנו את חיינו בחזרה ואת המתנה הזו אסור עלי לבזבז , היעוד שלי זה להעביר את זה האלה ולעזור לכמה שיותר משפחות לשמור עליהם מהנורא מכל זאת השליחות שלי.

אני כאן כדי לתת לך את הידע, הסביבה והכלים וגם את קיצור הדרך לעשות את זה בחיים שלכם.
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטים לתיאום פגישה, בה נוכל לתכנן את הבטחון הפיננסי שלכם ושל משפחתכם.
תכנון פיננסי ופנסיוני, תכנון פרישה וביטוח
050-4454590
עיצוב אתר: סטודיו עדנה ריקלין