תכנון פיננסי

מתכנן פיננסי זה כמו מנכ"ל של חברה גדולה שכל תפקידו לחבר את כל המחלקות לטובת הצלחת החברה ולדאוג לממש את התוכנית העסקית שהוגדו ע"י הבעלים של החברה .

בעולם המודרני החיים כלכליים שלנו מושפעים ממס' רב של אפיקים כגון : פנסיה, ביטוח, השקעות בשוק ההון, הלוואות, השקעות סחירות ולא סחירות, נדל"ן ועוד .

לכן תפקידו של המתכנן להכיר את התחומים אך לא בהכרח להיות מקצוען בכולם מספיק שיש לו את הידע הוא ייעזר בבעלי המקצוע המתאימים לאותו תוכנית .  

תוכנית פיננסית היא מפת דרכים שכל אדם אשר מתחיל את חייו האזרחיים חייב שתהיה לו תוכנית ומטרות ברורות להשגת היעדים שלו .
ניהול החיים הכלכליים שלנו זה כמו לנהל עסק, וכל עסק שרוצה להצליח חייב שתהיה לו תוכנית עבודה סדורה לפחות לחמש שנים הבאות כולל תרחישים של אירועים בלתי צפויים שיכולים לחבל בתוכנית והגעה למטרות הרצויות .
 
בנית תוכנית תמיד תחל ממקום המוצא של שלכם ( מצב קיים ) עם הפנים קדימה לעבר המטרות חיים שלכם בטווח הקצר, בינוני והארוך .

לאחר שיוגדרו המטרות במדויק השלב הבא יהיה איסוף מידע פיננסי במילים פשוטות כמה אתם שווים כלכלית בהתייחס לכל הנתונים כגון הכנסות, נכסים פיננסים , נכסים נזילים, בקיזוז התחייבויות קיימות .

לאחר שאספנו מידע זה רק אז מתחילה העבודה האמתית שלי כמתכנן פיננסי איך לעזור לכם להגשים את המטרות שלכם תוך שימוש בידע המקצועי שלי ובעזרת בעלי מקצוע רלוונטיים להצלחת התוכנית .
 
החיים שלכם בידכם רק אתם יכולים לשנות אותם אך לעיתים צריך לקחת בעלי מקצוע / מאמן שיעזור לכם להגשים את החלומות שלכם ביעילות ובמהירות רבה יותר ממה שתוכלו לעשות זאת לבדכם .
 
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטים לתיאום פגישה, בה נוכל לתכנן את הבטחון הפיננסי שלכם ושל משפחתכם.
תכנון פיננסי ופנסיוני, תכנון פרישה וביטוח
050-4454590
עיצוב אתר: סטודיו עדנה ריקלין