הרצאות

במסגרת השירותים שלי אני מעניק הרצאות בנושא תכנון פיננסי, תכנון פרישה וחשיבות הביטוח ביימנו או יותר נכון לומר כיצד לצרוך נכון ביטוחים שלא ישאבו לנו את כל הכסף מהכיס .
אני לא מכיר אתכם או את ארגון שלכם. אני לא יודע אלו אירועים כבר ארגנת להם, ומה הם אוהבים.
אין זה חשוב.
אך ישנה סיבה שאתה/את נמצאים פה וקוראים את המכתב הזה - אתם מחפשים תוכן בעל משמעות. 
אירוע שהקהל שלכם לא יישכח.
אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו עוד הרבה זמן אחרי שיחלוף. 
אתם מחפשים משהו ייחודי, לא שגרתי שירתק את הקהל שלכם.
וייתן להם ערך אמתי כזה שיכול לחולל שיני משמעותי באופן החשיבה שלהם על החיים בכלל ועל ההתנהלות הפיננסית בפרט הסיבה שאני מעביר את ההרצאות הנ"ל היא ברצון להעביר את זה הלאה .
רובנו לא נולדנו למשפחה עשירה ובטח לא קיבלנו חינוך פיננסי וכיצד להתנהל נכון אך רובנו רוצים להיות מאושרים ושהיה לנו היכולת לממן את ההוצאות שלנו ללא דאגות כספיות בשפה המקצועית זה נקראה עצמאות כלכלית.
וכן כל אחד ואחת מאיתנו יכולים מיד בסיום ההרצאה לשנות את אורך החיים שלהם כך שהחיים שלהם יהיו יותר קלים, השליטה על החיים הינה חובה על כל אאחד מאיצנו ולא שהחיים שולטים בנו ומכתיבים לנו .
לכן הסיפור שלי הינו סיפור שבא ממקום אישי ורגשי שבו אני משתף את הקהל בטרגדיה שאני ומשפחתי עברנו בשנת 2001 "אסון ורסאי" ואיך מבין ההריסות צעד אחר צעד שיקמנו את חיינו אני ואשתי יחד כי הייתה לנו מטרה משוטפת להצליח .
יחד עם הידע המקצועי שלי בתחום הפנסיה והביטוח ובעיקר בתכנון פיננסי אשמח לשתף אתכם בתובנות שלי במהלך הדרך ועד לאן שהגעתי כיום .
לתיאום פגישה והתרשמות אשמח אם תשאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם במהרה .
" החיים הם ברכה תנהלו אותם בתבונה עבורכם ועבור יקירכם " 
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטים לתיאום פגישה, בה נוכל לתכנן את הבטחון הפיננסי שלכם ושל משפחתכם.
תכנון פיננסי ופנסיוני, תכנון פרישה וביטוח
050-4454590
עיצוב אתר: סטודיו עדנה ריקלין